Operátor vo výrobe

ETI ELB s.r.o.

Miesto práce
Potočná 42, 900 84 Báhoň, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na určenej linke, manuálnom pracovisku
- Dodržiavanie pracovných a kontrolných postupov, pokynov nadriadeného a predpisov pre príslušné pracovisko
- Zodpovednosť za prísun výrobného materiálu, prísun spotrebného materiálu, triedenie odpadu
- Zodpovednosť za kvalitu vyrábaných súčiastok
- Dodržiavanie bezpečnosti pri práci a používanie predpísaných ochranných a pracovných prostriedkov
- Zodpovednosť za poriadok a dodržiavanie čistoty na pracovisku
- Vykonávanie činnosti v súlade s pravidlami BOZP, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia
- Zodpovedný prístup k životnému a pracovnému prostrediu

- Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti elektrotechnického priemyslu s 30 ročnou tradíciou na Slovensku
- Stabilné pracovné miesto
- Možnosť sebarealizácie a kariérneho postupu
- Stravné lístky

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku e-mailom na nabor@etielb.sk s poznámkou: do rúk Martine Polakovičovej alebo nás kontaktujte na tel.č.: +421 903 655 021

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem!

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dôslednosť
- Zručnosť
- Flexibilita
- Disciplinárne správanie

Spoločnosť ETI ELB, s.r.o. je súčasťou koncernu ETI Elektroelement d.d. so sídlom v Izlake, v Slovinskej republike.
Spoločnosť bola založená v r. 1950 a na Slovensku pôsobí od r. 2003.
Dcérske spoločnosti sú rozšírené v 13 krajinách Európy a zamestnávajú do 2000 zamestnancov.
Značka ETI sa predáva vo viac ako 70 štátoch sveta a zastáva významnú pozíciu jedného z hlavných európskych výrobcov a predajcov elektrotechnických komponentov a systémov. www.etielb.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Potočná 42
900 84 Báhoň

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Martina Polakovičová
Tel.: 0903 655 021
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2767194   Dátum zverejnenia: 15.11.2016