Lektor/Učiteľ anglického jazyka v materskej škole v Číne (len pre občanov ČR)

ETGA - personálna agentúra

Česko, Zahraničie - ostatné, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, Praha
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
v čistom 800 - 1100 € mesačne (tax-free plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou medzinárodného tímu lektorov/učiteľov anglického jazyka na materskej škole v ďalekej Číne.
Túto jedinečnú príležitosť využívajú mladí ľudia z celého sveta (napr. z USA, Veľkej Británie, Brazílie, Nemecka, Poľska, Ruska, a.i.)
Pracovnú zmluvu prostredníctvom oficiálneho čínskeho partnera garantujeme ešte pred odchodom a vybavíme všetky náležitosti spojené s legálnym zamestnaním v Číne.
Skvelá príležitosť preskúmať rozvinutú bohatú krajinu a spoznať vzdialenú kultúru!!!

VHODNÉ AJ PRE UCHÁDZAČOV BEZ SKÚSENOSTÍ S VÝUKOU, POSTAČUJE VÝBORNÁ ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA - TRÉNING NA POZÍCIU ZABEZPEČENÝ PO PRÍCHODE!

PONUKA JE VHODNÁ IBA PRE OBČANOV ČESKEJ REPUBLIKY!

Mzda: v čistom 800 - 1100 € mesačne (závisí od skúseností a vzdelania)
Pracovná doba: 22 vyučovacích hodín týždenne (nadčasy preplácané)
Pracovná zmluva: 12 mesiacov (s možnosťou predĺženia)
Lokalita: provincia Jilin, mesto Changchun (severovýchodná časť Číny)
Ubytovanie: zabezpečené zamestnávateľom zdarma na veľmi dobrej úrovni

Viac informácií o ponuke nájdete na stránke www.etga.sk.

Túto ponuku využili prostredníctvom našej agentúry už mnohí lektori a všetci sú veľmi spokojní s podmienkami a s radosťou sa venujú svojmu povolaniu.

- vybavenie pracovného povolenia zamestnávateľom
- bonus 500€ po odpracovaní 12 mesačného kontraktu
- bonus za dochádzku a kvalitu výučby
- zdravotné poistenie v prípade úrazu zabezpečené počas celej doby zamestnania
- počas výuky má učiteľ k dispozícii svojho anglicky hovoriaceho asistenta
- hodiny čínštiny zdarma
- po príchode zabezpečený tréning na pozíciu
- 24-hodinová podpora agentúry a oficiálneho čínskeho partnera

V prípade záujmu je potrebné poslať životopis v anglickom jazyku na [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Základné, stredné, vysoké školy

Oficiálny čínsky zamestnávateľ zahraničných lektorov pre materské školy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ponuka je vhodná iba pre občanov ČR
- anglický jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- vysokoškolské vzdelanie v akomkoľvek odbore - min. bakalársky stupeň
- skúsenosti s akoukoľvek výučbou anglického jazyka výhodou, nie podmienkou
- certifikát učiteľa anglického jazyka TESOL, TEFL alebo ESL (možnosť jednoducho získať certifikát online, bližšie informácie radi poskytneme)
- bezúhonnosť a dobrý zdravotný stav

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3163294  Dátum zverejnenia: 17.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v čistom 800 - 1100 € mesačne (tax-free plat)