Pracovník v sklade DHL, Veľká Británia - obľúbený sklad a najnižšie náklady!

ETGA - personálna agentúra

Miesto práce
Slovensko, Veľká Británia
Termín nástupu
August/September 2015
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1200 GBP/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám obľúbenú pracovnú ponuku do logistických skladov v mestách Nottingham a Stoke on Trent.

Jedná sa o sklady s oblečením a domácimi potrebami pre obchody Marks&Spencer.

Nástupy v priebehu Augusta, obmedzený počet miest!!!

- Bežná práca v sklade, kontrola, práca za automatickým bežiacim pásom
- Vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia
- Práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát)
- Práca v sklade s tovarom
- Vykladanie a nakladanie vozíkov
- Používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov
- Etiketovanie
- Kontrola skladu (vyžaduje sa presnosť a precíznosť)
- Práca na zmeny

PONUKA JE VHODNÁ AJ PRE ŽENY, PÁRY A SKUPINY.

- 6,50 GBP/hod. po 3 mesiacoch zvýšenie na 6,86 GBP/hod.
- Pracuje sa minimálne 40 hodín týždenne (možné nadčasy), ranná zmena 6am - 2pm, poobedná zmena 2pm - 10pm, nočná zmena 10pm - 6am
- Garantujeme pracovnú zmluvu na takú dobu, aká Vám vyhovuje
- Možnosť stravovania v závodnej jedálni
- Príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- Ubytovanie v blízkosti pracoviska zabezpečené
- Výborné referencie od zamestnancov
- Pomoc so zakúpením letenky alebo autobusového lístka a spolupráca počas celého pracovného pobytu
- Transport z/do práce zabezpečený

V prípade záujmu o pracovnú ponuku je potrebné zaslať životopis na emailovú adresu [email protected]. Následne Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/skladyUK

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sklady v Anglicku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- základná komunikatívna znalosť anglického jazyka (vedieť sa dohovoriť)
- ochota pracovať v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2215968  Dátum zverejnenia: 10.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1200 GBP/mesiac