Pracovník v sklade v Liverpoole, Veľká Británia - okamžité nástupy a najnižšie náklady!

ETGA - personálna agentúra

Miesto práce
Veľká Británia
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.400 do 2.000 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám obľúbenú pracovnú ponuku do skladu s domácimi potrebami v Liverpoole, Veľká Británia.

- Bežná práca v sklade, kontrola, práca za automatickým bežiacim pásom
- Vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia
- Práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát)
- Práca v sklade s tovarom
- Vykladanie a nakladanie vozíkov
- Používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov
- Balenie odevov (balenie/ukladanie odevov do plastikových vriec)
- Etiketovanie
- Kontrola skladu (vyžaduje sa presnosť a precíznosť)
- Práca na zmeny
- Práca na páse pri balení šiat, tričiek, spodnej bielizne a pod.

PONUKA JE VHODNÁ AJ PRE SKUPINY A PÁRY.

- 6,50 až 7,75 GBP brutto/hod. - závisí od skladu a zmeny (preplácané nočné smeny, nadčasy, sviatky, výkonnostné bonusy)
- Pracuje sa minimálne 37,5 hodín týždenne a viac (možné nadčasy)
- Garantujeme pracovnú zmluvu na takú dobu, aká Vám vyhovuje
- Poskytnutá pracovná uniforma
- Možnosť stravovania v závodnej jedálni
- Bezplatný parking
- Príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- Ubytovanie v blízkosti pracoviska zabezpečené
- Výborné referencie od zamestnancov
- Pomoc so zakúpením letenky alebo autobusového lístka a spolupráca počas celého pracovného pobytu
- Transport z/do práce individuálne

V prípade záujmu o pracovnú ponuku je potrebné zaslať životopis na emailovú adresu [email protected]. Následne Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/skladyUK

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sklad s domácimi potrebami v Liverpoole, Veľká Británia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- mierne pokročilá znalosť anglického jazyka (schopnosť základnej komunikácie)
- dobrý zdravotný stav
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2113283  Dátum zverejnenia: 18.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.400 do 2.000 EUR mesačne