Letuška/Steward pre Austrian Airlines operated by Tyrolean - Pohovor 28.3.2014

ETGA - personálna agentúra

Slovensko, Česko, Maďarsko, Nemecko, Rakúsko, Veľká Británia, Írsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Cyprus, Švajčiarsko, Španielsko, Grécko, Holandsko, Luxembursko, Island, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
cca. 2.000 EUR mesačne (vrátane nadčasov a diét)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou medzinárodnej posádky ako Letuška/Steward na palube lietadla.
Atraktívne a zaujímavé zamestnanie s veľkou škálou pracovnej náplne.

Pracovná zmluva na 6 mesiacov (od mája do októbra).
V prípade spokojnosti zamestnávateľa možnosť prechodu na full-time pracovnú zmluvu.

Pracovná ponuka bez akýchkoľvek poplatkov.
Tréning na pozíciu zabezpečený zamestnávateľom ZDARMA vo Viedni.

Pohovor sa uskutoční vo Viedni (letisko Schwechat) dňa 28.3.2014.

- hrubý mesačný plat cca. 2.000 € (vrátane nadčasov a diét)
- verejná doprava na letisko a z letiska zdarma (CAT, Vienna airport lines)
- uniforma zdarma
- základňa vo Viedni (nutné bývať max. 1 hod. od letiska)
- flexibilná pracovná doba
- vysoko profesionálny a certifikovaný tréning na základe štandardov EU
- široké pole pôsobností a uplatnenia v multinárodnej spoločnosti
- profesionálne zázemie

V prípade záujmu o pracovnú ponuku je potrebné zaslať štruktúrovaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku spolu s fotografiou na emailovú adresu [email protected]. Následne od nás dostanete pozvánku na najbližšie interview priamo so zamestnávateľom, ktoré sa bude konať vo Viedni (letisko Schwechat).
Termín pohovoru: 28.3.2014

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Austrian Airlines operated by Tyrolean sú ambiciózne aerolínie, ktoré pôsobia vrámci skupiny Star Alliance.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- anglický a nemecký jazyk na aktívnej komunikatívnej úrovni (slovom aj písmom)
- min. vek 18 rokov
- výška: ženy od 160 do 180 cm, muži od 160 do 190 cm
- vedieť plávať
- možnosť pracovať v Rakúsku bez akýchkoľvek obmedzení
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- schopnosť tímovej práce a pro-zákaznícka orientácia

ETGA – personálna agentúra

Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards (2009, 2010, 2011, 2012 a 2016).

Pridajte sa k nám na Facebook-u:
www.facebook.com/etga.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1667899  Dátum zverejnenia: 17.2.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca. 2.000 EUR mesačne (vrátane nadčasov a diét)