Targoncavezető / Staplerfahrer

ETARHO Personallogistik GmbH

A munkavégzés helye
Wolfsburg, Németország
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
bruttó 9,39 Euró/óra + műszakpótlék

Feladatok:
- Kamionok kirakodása, áru elhelyezése a raktárban
- Anyagmozgatás, anyagfeltöltés
- Állandó készenlét a gyártás elvárásai szerint
- Gyártás ellátása

Elvárások:
- Érvényes targoncavezetői engedély
- Raktározásban és targoncavezetésben szerzett több éves tapasztalat (magasemelésű vagy oldalvillás)
- Hajlandóság részt venni három napos targoncás tréningen a munkakezdés előtt
- Három műszak vállalása
- Megbízhatóság, felelősségteljes önálló munkavégzés
- Erős alap szintű német nyelvtudás feltétel
- Saját autó + jogosítvány szükséges a munkába járáshoz

Amit kínálunk:
- Német munkavállalási szerződés határozatlan időre, német betegbiztosítás
- Fizetés: bruttó órabér 9,39 Euró/óra + műszakpótlék
- Szállás cégünk lakásaiban önköltséges alapon, bejelentett lakcím
- Magyar nyelvű ügyintézés, koordináció közvetlen Wolfsburgból

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben felkeltettük érdeklödését, német nyelvű szakmai önéletrajzát a [email protected] címre várjuk, vagy hívjon minket a +49 151 186 58 947-es telefonszámon.

Megbízó

Gépjárműipar, járműgyártás

Autógyártás, logisztika

Szakmai tapasztalat években

1

Megbízható, kitartó munkavállalók jelentkezését várjuk, akik elhatározták, hogy Németországban akarnak dolgozni.
A targoncázásban szerzett tapasztalat és az erős szintű alap német nyelvtudás elengedhetetlen!

Az ETARHO Személyzetlogisztika egy, a tulajdonos által vezetett szolgáltatásokat nyújtó cég, amely a személyzet utánpótlására specializálódott. Számos szolgáltatást nyújtunk a személyügyek során: toborzás, munkaerő-közvetítés, továbbképzés, ideiglenes foglalkoztatás, munkaerőkölcsönzés, inhouse megoldások, valamint üzletviteli tanácsadás. Ezen szolgáltatások összesége képezi teljesítmény-spektrumunk alapjait.
ID: 2055379  Dátum zverejnenia: 20.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bruttó 9,39 Euró/óra + műszakpótlék