Vodič VZV (Staplerfahrer)

ETARHO Personallogistik GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
9,39 Eur/hodina + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykladanie, nakladanie kamiónov
- Prevzatie materiálu a zaskladňovanie
- Vyskladňovanie paliet na expedíciu
- Zabezpečovať plynulý tok materiálu

- Nemecká pracovná zmluva
- Pomoc pri vybavovaní prechodného pobytu, prídavkov na deti
- Tarifný plat (brutto 9,39 Eur/hodinu + príplatky)
- Ubytovanie vo firemných bytoch
- Koordinácia v materinskom jazyku, bezplatný jazykový kurz
- Nepretržitá podpora pri akejkoľvek náležitosti, prekladanie, poradenstvo
Ďalšie informácie nájdete na našej webovej stránke: www.etarho.de

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná pôsobí v automobilovom priemysle.
Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis na adresu [email protected] alebo zavolajte na +49 151 5720 7225, + 49 151 1865 8947. Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Prax s vedením a obsluhou VZV (VZV s vidlicami alebo retrak)
- Platný občiansky preukaz sk. B, platné oprávnenie na VZV
- Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
- Nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
- Vlastné auto

ETARHO Personálna logistika je spoločnosť vedená jedným majiteľom a poskytujúca služby, ktoré sú špecializované na náhradu personálnej sily. Poskytujeme široký spektrum ďalších služieb, ktoré tvoria základ našej činnosti: nábor a personálny lízing, vzdelávanie, krátkodobé a dočasné zamestnanie, inhouse riešenia ako aj podnikateľské poradenstvo.
ID: 2055348  Dátum zverejnenia: 20.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9,39 Eur/hodina + príplatky