Správca online kampaní

ETARGET SE

Pribinova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiacZohľadníme skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Napĺňa ťa práca, kde nie sú úlohy presne nalinkované, je potrebné byť samostatný a dokázať kreatívne myslieť pri hľadaní riešení?

Hľadáme nového kolegu, ktorý sa bude starať o kampane našich klientov, bude si rozumieť s číslami, sledovať vývoj kampaní a napĺňať očakávania klientov.

Ak sa zaujímaš o oblasť digitálneho marketingu a máš analytické myslenie, tak je táto pozícia pre teba ideálna. Ponúkame prácu, v ktorej sa stále budeš učiť niečo nové a staneš sa členom medzinárodného špičkového tímu.

  • Návrh/realizácia a priebežná optimalizácia brandových digitálnych kampaní
  •  Venovanie sa klientským kampaniam, vzdelávať sa, objavovať nové možnosti kampaní a zvyšovať výkon
  • Reporting a príprava prezentácií
  • Account management a reporting, komunikácia s klientmi a dodávateľmi
  • Zodpovednosť za dodržiavanie rozpočtov a splnenia KPIs
  • Sledovať online marketingové trendy a implementovať ich v prospech zverených klientov

  • atraktívna práca na plný úväzok
  • individuálny prístup a bohaté odborné zázemie spoločnosti
  • aktívne podieľanie sa na rozvoji spoločnosti
  • zodpovedajúce platové podmienky
  • motivačné, kreatívne a otvorené prostredie, priestor pre sebarealizáciu
  • nadštandardný sociálny program(vernostné, zdravotné voľno navyše, multisport karta, pivko po práci a iné...)
  • čiastočný homeoffice aj po pandémii
  • odborný rozvoj(školenia, tréningy, vnútrofiremný systém vzdelávania)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Napíš nám, čo vieš, ale aj to, čo by si chcel vedieť.

  • schopnosť samostatného a proaktívneho riešenia zverených úloh
  • analytické myslenie a schopnosť spracovávať a vyhodnocovať väčší objem dát
  • komunikatívnosť pri práci
  • tímový hráč
  • nadšený užívateľ internetu
  • zodpovednosť, profesionalita, pracovitosť
  • prax v online marketingu alebo v oblasti správy reklamných online kampaní je vítaná.

Etarget je popredným poskytovateľom reklamy na internete. Spoločnosť pôsobí na Slovensku a v zahraničí. Viac na www.etarget.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Cibulková
Tel.: +421915950632
E-mail: poslať životopis
ID: 4798322  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac