Account Manager pre české zákaznícke centrum

ETARGET SE

Miesto práce
Pribinova ul., Bratislava
Termín nástupu
jun
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o skupinu zákazníkov zo Českej republiky
- poskytovanie poradenstva a aktívne servisovanie klientov pri zavádzaní naších produktov
- analýza výkonu klientských kampaní
- nadväzovanie a budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
- budovanie klientského portfólia

- zaujímavá a náročná práca v medzinárodnej firme
- práca v mladom kolektíve v dynamickom a otvorenom pracovnom prostredí
- motivujúce platové ohodnotenie vrátane firemných výhod
- odborný rozvoj (školenia, tréningy)
- sociálny program (vernostné, zdravotné voľno, športové aktivity, iné...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- schopnosť argumentovať a presvedčiť
- užívateľská znalosť práce s PC
- samostatnosť, otvorenosť, nadšenie, pozitívne myslenie, dobré komunikačné schopnosti

Výhodou:
- dobrý prehľad a orientácia v oblasti internetu a internetových reklamných produktov

Etarget je popredným poskytovateľom reklamy na internete. Spoločnosť pôsobí na Slovensku a v zahraničí. Viac na www.etarget.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 272975  Dátum zverejnenia: 15.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou