Predajca v Estévéčka FoodTruck

DoZo s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás predaj, ste plný elánu a hľadáte prácu ktorá vás bude napĺňať a bude zároveň aj vaším koníčkom? Ste nadšencom gastronómie a špeciálne streetfood jedál? Zaujímajú vás nové trendy, lákajú odborné školenia a radi by ste sa realizovali v priamom predaji? Ak áno u nás sa nájdete. Práve teraz hľadáme nových kolegov do nášho FoodTrucku, ktorý sa pohybuje po Bratislave.

• predaj, komunikácia a starostlivosť o našich zákazníkov
• práca s pokladňou
• plnenie cieľových ukazovateľov

práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
profesionálny pracovný tím a prostredie
motivačné a progresívne finančné ohodnotenie
zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba od 09:00 do 22:00

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené kritériá, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Zaslaním svojho životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti DoZo s.r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak ste pozitívne naladená, komunikatívna a dynamická osobnosť s príjemným vystupovaním, tak ste to práve vy, koho hľadáme.
Požadujeme:
• komunikatívnosť a zodpovednosť
• vzťah ku gastronómii a dobrému jedlu
• orientáciu na zákazníka
• skúsenosti z obchodu sú výhodou
• vysoké pracovné nasadenie
• bezúhonnosť

DoZo s.r.o je mladá, stabilná a dynamická gastro spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3020845  Dátum zverejnenia: 13.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900