Kuchár v Bratislave s ubytovaním

Estévéčka - DoZo s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 23, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Estévéčka rozbieha svoj nový projekt "Estévéčka Food Truck" a pri tejto príležitosti hľadá mladých, ambicióznych a šikovných kuchárov. Hľadáme kuchárov, ktorí nemajú strach variť pred očami zákazníkov, nehanbia sa za svoju robotu postaviť a odprezentovať ju tým najlepším spôsobom.

Vašou úlohou bude:
- Plná zodpovednosť za chod mobilnej gastro kuchyne
- Podielanie sa na tvorbe noviniek a špecialít
- Zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál
- Dohľad nad správnym aranžovaním a estetikou podávaných jedál.

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Finančné bonusy za výkon
- Práca na smeny krátky/dlhý týždeň v mladom kolektíve
- Zázemie v stabilnej a dynamickej gastronomickej spoločnosti.
- Perspektívne zamestnanie s potenciálom kariérneho rastu
- Firemné akcie / teambuildingy

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis mailom na kariera@estevecka.sk. Ako predmet správz prosím uviesť "Estevecka Food Truck Kuchar"

Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači so serióznym záujmom o prácu. Vybraní uchádzači absolvujú 2 hodinovú skúšku na preukázanie svojich schopností a znalostí.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Úspešné ukončenie vzdelania v odbore kuchár
- Spoľahlivosť
- Ambicióznosť
- Zodpovednosť
- Kreativita
- Reprezentatívnosť

Mladá, stabilná a dynamická gastro firma pôsobiaca na trhu od roku 2013.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DoZo s.r.o.
Sekurisova 16
84102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Sumbal
Tel.: +421917940240
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2814589   Dátum zverejnenia: 16.11.2016