Pomocná sila do kuchyne

DoZo s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 23, 841 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Umývanie riadu, čistenie zeleniny , upratovacie a pomocné práce v kuchyni
Práca v zmenovej prevádzke (dlhý / krátky týždeň.)

- zázemie stabilnej spoločnosti
- priateľský a mladý kolektív
- motivačné finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba od 09:00 do 22:00

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené kritériá, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na nižšie uvedenú adresu.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované kritériá.

Zaslaním svojho životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti DoZo s.r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

- Zopdovednosť
- Čistotnosť, precíznosť
- Svedomitosť
- Zdravotná spôsobilosť

DoZo s.r.o je mladá, stabilná a dynamická gastro spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2757969  Dátum zverejnenia: 16.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800