Ihla v kope .NET Developerov

ESTEN s.r.o.

Miesto práce
Buzinska 581, 04015 Košice - Šaca, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa vyvíjať internetové aplikácie na báze .NET?
Chceš pracovať v mladom kolektíve na projektoch, ktoré sú vyvíjané pomocou najnovších technológií?
Je pre teba výzvou práca na rôznych vrstvách aplikácií?
Ak si trikrát odpovedal áno, tak čítaj ďalej.
Si ihla v kope .NET developerov, na ktorého čaká v Estene pohodlná stolička, nový notebook, najnovší soft a technológie – to všetko v nadšenom priateľskom prostredí.

Esten nezabúda ani na benefity, ktoré robia z práce skvelé miesto a preto okrem atraktívneho platu zažiješ:

priateľskú pracovnú atmosféru,
mladý tím skvelých kolegov a kolegýň,
vedenie, ktoré má rado otvorenú diskusiu,
podporu vlastných nápadov,
flexibilný pracovný čas,
firemné podujatia a teambuildingy,
príležitosti na osobnostný a odborný rozvoj.

A to nie je všetko. Preto pošli CV a príď k nám vidieť a zažiť viac.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
SQL - Základy
HTML - Základy
JavaScript - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Každý hľadá samostatných, spoľahlivých, s aktívnym prístupom a analytickým myslením. Aj my, ale okrem toho by mal byť náš nový kolega aj :
nadšený,
hľadajúci ako sa dá a nie ako sa nedá,
kreatívny,
taký, ktorý nerád prehráva v stolnom tenise.

Uvítame aj:
znalosť XML, JASON, bude to výhodou,
skúsenosť s relačnými DB (Oracle, MS SQL, MySQL),
skúsenosť s GIT,
EF, DAPPER alebo iné ORM,

Nášmu klientovi ponúkame viac ako riešenia, ponúkame mu inovácie. Preto tvrdo pracujeme na tom, aby sme podávali tie najlepšie výsledky a prinášali mu neustále špičkové technologické riešenia.

Náš klient je náš partner. Chceme mu maximálne porozumieť a uspokojiť jeho požiadavky. Preto naše riešenia vychádzajú z jeho reálnych potrieb a sú na mieru prispôsobené jeho každodennej realite.

Náš klient hľadá úsporu nákladov. A nielen to. Chce optimalizáciu, vyššiu kontrolu, znižovanie prestojov. Chce získať konkurenčnú výhodu. My v ESTENE mu ju vieme zabezpečiť.

Náš klient chce spoľahlivý tím. My mu ponúkame viac. Ponúkame mu kvalifikovaných, motivovaných partnerov, ktorí s ním budú hovoriť otvorene a na rovinu. Takí sú naši zamestnanci. Ty môžeš byť jedným z nich.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2777990  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou