Sales Manager

Estée Lauder CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Estée Lauder CZ, s.r.o. hledá kandidáta na pozici

SALES MANAGER/ SALES EXECUTIVE

Pro značky Estée Lauder a Tom Ford

Hlavní pracovní náplň:

vytváření, zhodnocování a plnění prodejních plánů
vyjednávaní a komunikace s distribučními partnery
úzká spolupráce s distribučními partnery
implementace marketingových aktivit a zpětná vazba na ně
udržování nejvyšší úrovně zákaznických služeb a prezentace
merchandising prodejen
motivace týmu v plnění osobních i firemních úkolů
optimalizace skladových zásob

Požadujeme:

- alespoň dvouletou praxi v maloobchodním managementu

- znalost kosmetického prostředí

-minimálně středoškolské vzdělání

-perfektní znalost českého/slovenského a anglického jazyka

Nabízíme:
práci v příjemném kolektivu
zázemí luxusní firmy mezinárodního věhlasu
výhodné platové podmínky
možnost profesního růstu

Své životopisy a průvodní dopis posílejte v českém/slovenském i anglickém jazyce.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2708001  Dátum zverejnenia: 30.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.