Pomocný pracovník kvality

Neklar Estamp Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 52, 953 01 Zlaté Moravce
Mzdové podmienky (brutto)
662€ + bonus + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na 3 zmeny
- kontrola hotových výrobkov,
- zabezpečenie požadovanej kvality výrobkov v súlade s inšpekčným plánom (vizuálna kontrola), vypĺňanie požadovaných registrov a hlásenie OK/NOK dielov
- príprava materiálových potrieb pre realizáciu výrobných procesov u všetkých strojov,
- označovanie kontajnerov správnymi etiketami,
- audit procesov a dielov,
- sortovanie dielov na základe externých a interných reklamácií,
- umiestňovanie hotových výrobkov do kontajnera,
- plnenie úloh podľa príkazov nadriadeného.

Spoločnosť poskytuje plnú podporu pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov.

V prípade záujmu o túto pozíciu prosím pošlite životopis, v ktorom bude uvedený súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z. Do predmetu správy uveďte názov pozície "POMOCNÝ PRACOVNÍK KVALITY".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav umožňujúci prácu na 3 zmeny
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

Spoločnosť Neklar (Estamp) pôsobí na medzinárodnom trhu takmer 40 rokov. V roku 2006 bola na Slovensku založená jej dcérska spoločnosť s obchodným menom Estamp Slovakia. Jej činnosťou je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je exportovaná. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3052645  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 662€ + bonus + zákonné príplatky