Výrobný operátor

Neklar Estamp Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 52, 953 01 Zlaté Moravce
Termín nástupu
17.8.2020
668 - 980 EUR/mesiacCelková brutto mzda 950 - 980 EUR. K základnej mzde sa pripočítavajú zákonné príplatky za hluk, noc a mesačná prémia viazaná na kvalitu, bezpečnosť práce a pracovnú disciplínu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava materiálu potrebného na výrobu súčiastok na strihacích linkách a automatických lisoch,
- obsluha lisovacích strojov, montážnych a strihacích liniek,
- výstupná kontrola,
- udržiavanie poriadku na pracovisku a dodržiavanie bezpečnostných pravidiel,
- plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného.

Spoločnosť poskytuje plnú podporu pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov.

V prípade záujmu o túto pozíciu prosím pošlite životopis, v ktorom bude uvedený súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona 18/2018 Z.z.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Ak sa Vám neozveme do 21 dní, rozhodli sme sa pre iného uchádzača. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- technické myslenie,
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci,
- zodpovedný prístup k práci.

Spoločnosť Neklar (Estamp) pôsobí na medzinárodnom trhu takmer 40 rokov. V roku 2006 bola na Slovensku založená jej dcérska spoločnosť s obchodným menom Estamp Slovakia. Jej činnosťou je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je exportovaná. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2829863  Dátum zverejnenia: 10.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 668 EUR/mesiac