HSE kordinátor (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky)

Estamp Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 52, 953 01 Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Evidencia a spracovanie spotreby energii
●Evidencia a spracovanie agendy Životného prostredia
●Podieľanie sa na sledovaní čistoty a poriadku v závode
●Podieľanie sa na dodržiavaní zásad bezpečnosti, hygieny na pracovisku a za ochranu zdravia zamestnancov
● Udržiavať v spoločnosti manažérsky systém ochrany životného prostredia bezpečnosti a zdravia pri práci - MS HSE podľa ISO 14001 a OHSAS 18001
● Vypracovať a udržiavať dokumentáciu MS HSE podľa ISO 14001 a OHSAS 18001
● Spolupracovať na vypracovaní a zabezpečovať podklady pre vypracovanie správ o fungovaní MS HSE ako vstup pre preskúmanie integrovaného manažérskeho systému vrcholovým vedením, vrátane odporúčaní na zlepšenie
●Zaisťovať zhodu s danými požiadavkami na MS HSE (zákony, STN, iné požiadavky)
● Školiť zamestnancov firmy v oblasti HSE, na ktorých sa MS HSE vzťahuje
● Spracovávať plány interných auditov MS HSE
●Na podklade výsledkov auditov MS HSE navrhovať nápravné opatrenia
●Presadzovať efektívnosť zavedeného MS HSE a usilovať o jeho ďalší rozvoj
● Podieľanie sa na dodržiavaní bezpečnosti pri práci na základe konzultácií s externým špecialistom na BOZP
●Zodpovedá za správnu evidenciu a aktuálnosť agendy životného prostredia
●Zodpovedá za navrhovanie zlepšení a upozorňuje na nedostatky

- plná podpora pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email alebo poštou na adresu spoločnosti Váš životopis v slovenskom a v anglickom jazyku. Do predmetu správy uveďte názov pozície \"HSE kordinátor\".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Zaslaním žiadosti o prijatie dávate súhlas spoločnosti Estamp Slovakia s.r.o. na spracovanie osobných dát na neurčitú dobu pre účely databázy uchádzačov. Súhlas môže byť kedykoľvek odvolaný písomným spôsobom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-analytické, logické a technické myslenie
-komunikatívnosť
-zodpovedný prístup k práci
-dobré organizačné schopnosti
-ochota učiť sa moderné manažérske postupy

Spoločnosť Estamp pôsobí na medzinárodnom trhu už vyše 20 rokov. V roku 2006 bola založená na Slovensku jej dcérska spoločnosť pod menom Estamp Slovakia. Jej programom je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je vyvážaná do zahraničia. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Estamp Slovakia
Továrenská 52
953 01 Zlaté Moravce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Balalová
Tel.: 037/6928314
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2500822   Dátum zverejnenia: 7.11.2016