Skladník

Estamp Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 52, 953 01 Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-fyzický príjem, tlačenie etikiet a označovanie vstupného a obalového materiálu
-kontrola evidencie pohybu vstupného a obalového materiálu -fyzická inventúra vstupného, obalového materiálu -sledovanie a hlásenie minimálnych zásob vstupov na sklade, stavu embosovacieho oleja, pravidelná kontrola skladových kariet vstupov -objednávanie plynových bômb na základe požiadaviek skladu/výroby
-dodržiavanie bezpečnosti pri práci a taktiež dodržiavať čistotu a poriadok na pridelenom pracovisku - zóny vstupov, externý sklad -asistencia koordinátorom logistiky pri tvorení baliacich inštrukcií
-zodpovednosť za aktuálnosť celkového layoutu skladu -práca podľa pokynov nadriadeného

Spoločnosť poskytuje plnú podporu pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email alebo poštou na adresu spoločnosti Váš životopis v slovenskom jazyku. Do predmetu správy uveďte názov pozície "Skladník".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.
Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu životopisu. Bez priloženia doleuvedeného súhlasu, nemôžeme žiaľ Váš životopis zaradiť do výberového konania.

Zaslaním životopisu poskytujem prevádzkovateľovi – spoločnosti Estamp Slovakia, s.r.o. súhlas podľa § 11 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z. z. so spracovávaním svojich osobných údajov, ktoré boli získané na účel výberového konania na pozíciu Skladník, a to v mnou zaslanom rozsahu podľa môjho uváženia. Súhlas dotknutej osoby sa udeľuje aj na účel opakovaného oslovenia s pracovnou ponukou v spoločnosti Estamp Slovakia, s.r.o. a to na dobu do 31.12.2016. Po uplynutí lehoty uvedenej vyššie sa spoločnosť Estamp Slovakia, s.r.o. zaväzuje zlikvidovať osobné údaje dotknutej osoby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Počítačové znalosti - programátor

SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Vodič vysokozdvižného vozíka
1

platné oprávnenie na vedenie VZV
platné oprávnenie viazač bremien a žeriavnik - výhodou
práca so skenerom - výhodou

Spoločnosť Estamp pôsobí na medzinárodnom trhu už vyše 20 rokov. V roku 2006 bola založená na Slovensku jej dcérska spoločnosť pod menom Estamp Slovakia. Jej programom je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je vyvážaná do zahraničia. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Estamp Slovakia
Továrenská 52
953 01 Zlaté Moravce
ID: 1206973   Dátum zverejnenia: 17.10.2016