Pracovník do údržby - elektrikár

Estamp Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 52, 953 01 Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná a preventívna údržba strojov a zariadení
- odstraňovanie porúch strojov a zariadení
- údržba lisov
- zváranie elektrickým oblúkom
- zváranie acetylénom
- práca na kovoobrábacích strojoch

Spoločnosť poskytuje plnú podporu pri ďalšom vzdelávaní formou školení a tréningov.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email alebo poštou na adresu spoločnosti Váš životopis v slovenskom jazyku. Do predmetu správy uveďte názov pozície "PRACOVNÍK DO ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁR".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Zaslaním žiadosti o prijatie dávate súhlas spoločnosti Estamp Slovakia s.r.o. na spracovanie osobných dát na neurčitú dobu pre účely databázy uchádzačov. Súhlas môže byť kedykoľvek odvolaný písomným spôsobom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

, technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

PRACOVNÍK DO ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁR
2

- platné osvedčenie podľa § 23 vyhl. ÚBP SR č. 74/1996 Z.z. - elektrotechnik na riadenie činnosti alebo prevádzky
- čítanie technickej dokumentácie
- znalosť mechanických a hydraulických lisov

Spoločnosť Estamp pôsobí na medzinárodnom trhu už vyše 20 rokov. V roku 2006 bola založená na Slovensku jej dcérska spoločnosť pod menom Estamp Slovakia. Jej programom je výroba tepelnoizolačných krytov pre automobilový priemysel, pričom väčšina produkcie je vyvážaná do zahraničia. V súčasnosti prechádza spoločnosť intenzívnym rozvojom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Estamp Slovakia
Továrenská 52
953 01 Zlaté Moravce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Balalová
Tel.: 037/6928314
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1133630   Dátum zverejnenia: 30.11.2016