Účtovník/čka

ESSOX FINANCE, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
• Evidencia, účtovanie a úhrada prijatých faktúr
• Vystavovanie odberateľských faktúr
• Práca s bankou – spracovanie príkazov k úhrade
• Import, automatické párovanie, účtovanie a identifikácia nespárovaných položiek
bankových účtov
• Kontrola a inventarizácia pridelených účtov
• Spolupráca pri príprave podkladov pre audit
• Uzávierkové operácie

Požadovaná kvalifikácia a požiadavky:
• Vzdelanie SŠ s maturitou, VŠ 1. alebo 2. stupňa - ekonomické zameranie
• Základná znalosť účtovníctva
• Pokročilá znalosť MS Office
• Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
• Tímový hráč

Možnosť profesijného rozvoja v perspektívnej oblasti finančných služieb
Motivujúci systém zamestnaneckých výhod (po skončení skúšobnej doby):
- 4 dni náhradného voľna -tzv. sick day ročne,
- mesačný príspevok na kultúrne a športové aktivity - v hodnote 240 euro / rok,
- stravné hradené zamestnávateľom,
- rizikové životné poistenie plne hradené zamestnávateľom - platíme za vás RŽP v
hodnote 24 násobku vašej mesačnej mzdy,
- príspevok na dôchodkové pripoistenie,
- príspevok na nákup akcií Société Générale.

Zázemie veľkej medzinárodnej inštitúcie (Komerční Banka a a Société Générale).
Práca v príjemnom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovnictvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

Dobré komunikačné schopnosti
Ochota učiť sa novým veciam
Pozitívne myslenie a schopnosť hľadať riešenia
Schopnosť počúvať, argumentovať, vyjednávať
Zmysel pre detail, rýchle a logické myslenie
Asertivita, odolnosť voči stresu
Užívateľská znalosť práce na PC (MS Office)

Spoločnosť zameraná na poskytovanie úverou na kúpu motorových vozidiel. Člen medzinárodnej finančnej skupiny Société Genérale a skupiny Komerční banky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4777527  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac