Projektový Manažér pre oblasť IT

essential data, s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
január - február 2015
Mzdové podmienky (brutto)
2400 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektový manažér zodpovedá za všetky fázy projektového cyklu pre projekty implementácie a dodávok SW riešení od prípravy projektu a ponuky, výkon riadenia projektu až po prechod do prevádzky.

- Definovanie zamerania projektu a analýza jeho potrieb
- Plánovanie projektových zdrojov
- Udržiavanie efektívnej komunikácie a vzťahov so zákazníkom, riadenie zákazníckej a internej komunikácie, reportov a výstupov z riadenia projektu
- Vedenie a riadenie účastníkov projektového tímu
- Monitoring stavu a kvality výstupov
- Dohľad nad zapracovaním a riadením zmenových požiadaviek
- Zabezpečenie projektovej dokumentácie na pravidelnej báze
- Spolupráca na tvorbe ponúk, prezentáciách, workshopoch...

- Podpora v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste
- Práca na zaujímavých projektoch a veľký priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi
- Príjemná firemnú atmosféru

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Skúsenosť s riadením komerčných IT projektov minimálne 3-5 rokov
- Skúsenosť s riadením komplexných projektov na strane dodávateľa
- Skúsenosť s koordináciou externých subdodávateľov
- Dobrá znalosť a orientácia v oblasti IT
- Certifikácie v oblasti PM výhodou (Prince2, IPMA, PMI...)
- Skúsenosti s riadením projektov agilnými metódami (SCRUM)výhodou
- Skúsenosti s riadením nasadzovania, release manažmentom výhodou
- Pôsobenie na technickej pozícii a technologický background v minulosti výhodou

Osobnostné predpoklady:
- Dobré organizačné a komunikačné zručnosti
- Tímový hráč so schopnosťou rozvíjať tímovú spoluprácu
- Ochota pracovať v dynamickom prostredí
- Schopnosť predvídať problémy a efektívne ich riešiť
- Orientácia na detail

Sme slovenský software house.
Pomáhame spoločnostiam vyťažiť z dát AI digitálnej transformácie maximum.
Naším poslaním je prinášať pokrokový pohľad, otvárať nové možnosti a dodávať efektívne a užitočné riešenia zákazníkom.
Do práce vkladáme energiu, rozum a srdce - AI (aj )preto sa s nami jednoducho a dobre pracuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1953695  Dátum zverejnenia: 10.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2400 - 3000 EUR/mesiac