UX Designer/Frontend Developer

essential data, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou je analýza a návrh užívateľskej interakcie s komplexnými webovými aplikáciami.

- participáciu na analytickej fáze návrhu aplikácie ako celku, úzka komunikácia s biznis analytikmi a programátormi backendovej časti sw riešenia
- návrh užívateľských rozhraní na všetkých úrovniach (mockup, wireframe, konkrétny dizajn)
- implementácia návrhu užívateľských rozhraní v spolupráci s vývojármi backendovej vrstvy aplikácií

- Podpora v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste
- Prácu na zaujímavých projektoch a veľký priestor pre sebarealizáciu a uplatnenie vlastných nápadov, iniciatíva a konštruktívne nápady u nás nachádzajú svoje vyjadrenie v praxi
- Príjemnú firemnú atmosféru

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

4

Hľadáme do tímu človeka, ktorý disponuje skúsenosťami, zručnosťami, schopnosťami:

- dobre sa orientuje v oblasti UX (user experience) so záujmom o danú oblasť, sledovanie aktuálneho stavu odvetvia
- je schopný sa vcítiť do potrieb užívateľov a navrhnúť riešenie tak, aby po funkčnej stránke bolo pre užívateľov najprijateľnejšie, najjednoduchšie
- má grafické cítenie
- schopnosť efektívne pracovať s Adobe Photoshop a aspoň v jednom nástroji pre tvorbu wireframov (pero / papier, balsamiq, axure, prototyper …)
- výborná znalosť technológií v oblasti vývoja tenkých klientov bežiacich v prostredí browsera (html5, css, javascript)
- je komunikatívny, ochotný pracovať a tvoriť samostatne, ale aj v súčinnosti s kolegami

Výhodou sú:
- praktické skúsenosti s vývojom v aspoň jednom z rozšírených frameworkov pre tvorbu RIA (rich internet application): angular, ember, react, backbone, extjs a. i.
- orientácia vo vývojovom ekosystéme pre webové prehliače: grunt, bower, yeoman
- praktické skúsenosti s TDD / BDD

Sme slovenský software house.
Pomáhame spoločnostiam vyťažiť z dát AI digitálnej transformácie maximum.
Naším poslaním je prinášať pokrokový pohľad, otvárať nové možnosti a dodávať efektívne a užitočné riešenia zákazníkom.
Do práce vkladáme energiu, rozum a srdce - AI (aj )preto sa s nami jednoducho a dobre pracuje.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1908442  Dátum zverejnenia: 24.10.2014