Odborný predajca stavebných materiálov

Esprit Slovensko s.r.o.

Bratislava, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
december 2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, fix +provizia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma s 16-ročnou tradíciou v ČR, predávajúca značkový akustický stavebný materiál z Francúzska a Španielska, rozširuje svoj tým o odborného predajcu. Jeho úlohou bude akvizícia a predaj akustických materiálov z nášho portfólia najmä pre región západného a stredného Slovenska, komunikacia s projektantami, stavebnikmi, investormi, účasť na výstavách a bude mať dohľad nad realizáciou projektu až do úspešného odovzdania stavby stavebníkom. Požadujeme minimálne stredoškolské vzdelanie stavebného smeru, komunikačné a obchodne schopnosti. Znalosť problematiky projektovania a predaja stavebných materialov, prípadne v oblasti akustiky sú veľmi vítané a su kritériom uspešnosti kandidáta.

Ponúkame zaujímavú, samostatnú prácu na živnosť pripadne HPP

Viac a podrobne o naších produktoch na :
www.eurocoustic.sk, www.texaa.sk, www.ideatec.sk

Svoj profesný životopis spĺňajúci horeuvedené požiadavky na uchádzača, žiadame zaslať na uvedenú mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný/technický/akustika/obchod

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatný s obchodným duchom uchádzač je pre nás ten pravý - stredoškolak s nami vyzadovanou praxou, vysokoškolsky študent popri studiu VS, vysokoskolak.
Ziadame v pripade zaslania CV uviest aj moznost prace na HPP alebo živnost ako i pouzivanie sukromneho auta.

dovoz, predaj, montaz mineralnych akustickych podhladov, textilnych a drevenych akustickych obkladov stien a stropov od renomovanych vyrobcov pre znizenie doby dozvuku v miestnostiach-kina, školy, divadla, vyrobne haly, sály.....

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1590279  Dátum zverejnenia: 4.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, fix +provizia