Marketingový špecialista pre značku VIA ROMA

Esprimedia, a.s.

Miesto práce
Letná 42, 04001 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre prvý taliansky kulinársky komplex na Slovensku – VIA ROMA hľadáme marketingového špecialistu.

Náplňou práce je široký súbor marketingových a organizačných aktivít, predovšetkým:
- operatívny marketing a brand management
- online marketing - administrácia webstránky, správa eshopu, riadenie kampaní
- obchodný marketing - tvorba obchodných ponúk, cenníkov, promo akcií, produktový manažment,
- event manažment,
- strategický marketing - spolutvorba stratégie a brand positioning

Preferujeme kandidátov s reálnymi skúsenosťami z viacerých z vyššie uvedených oblastí.

Ponúkame:
- Atraktívnu, zaujímavú, rôznorodú prácu
- Možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- Príležitosť aktívne sa podieľať na formovaní nového retailového projektu
- Zázemie stabilnej a dynamickej spoločnosti
- Mladý priateľský pracovný kolektív
- Možnosť kurzov taliančiny, pracovných ciest do Talianska ap.
- Dizajnové prostredie
- Zamestnanecké stravovanie v jednej z najlepších košických reštaurácií
- Finančné ohodnotenie podľa skúseností a profilu kandidáta

V prípade záujmu zašlite svoj životopis s motivačným listom do 30.11.2014 prostredníctvom portálu www.profesia.sk (vložte ako priamu odpoveď na tento inzerát), príp. na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia; marketing

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- výborné organizačné a komunikačné schopnosti
- kreativita a strategické myslenie
- trpezlivosť a schopnosť svoje nápady aj realizovať až do konca
- dobré chápanie finančných súvislostí, P/L
- záujem o marketing, potravinárske produkty, gastronómiu, Taliansko, ap.

Komplex VIA ROMA (obchod s talianskymi potravinami a kávou, talianska reštaurácia, kaviareň, vinotéka, kulinárska akadémia so Školou varenia, someliérskou a baristickou akadémiou, Travel club zameraný na destináciu Taliansko, Taliansky jazykový klub ai.) sa nachádza na Letnej ul. v Košiciach. Pre bližšie informácie navštívte www.viaroma.sk a www.facebook.com/ViaRomaKosice.
Prevádzkovateľ talianskeho kulinárskeho komplexu VIA ROMA. Esprimedia, a.s. je súčasťou holdingu Cassofin, a.s. Cassofin, a.s. je holdingová spoločnosť zastrešujúca v skupine spoločnosti činné v oblasti cestovného ruchu (cestovná kancelária JUVENTOUR a klub ITALIA LA MIA PASSIONE), gastronómie (kulinársky komplex VIA ROMA), obchodu a marketingu (ESPRIMEDIA), správy a prenájmu nehnuteľností, vybraných realitných a finančných činností.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1526678  Dátum zverejnenia: 8.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou