Можливість для людей з України

Pomocný cukrár / zmrzlinár

Espresso Bar s.r.o.

Miesto práce
Sobotské námestie 14, Poprad-Spišská Sobota
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej milej kaviarne Espresso Bar  a zmrzlinárne TA NAJ v rozprávkovom prostredí námestia Spišskej Soboty hľadáme nových ľudí s pozitívnym prístupom k práci.

Nepotrebuješ mať veľa skúseností s pečením koláčov, avšak základy by si mal ovládať. Ak máš odhodlanie a chuť pracovať s kvalitnými surovinami, učiť sa nové veci a posúvať sa dopredu, tak nás neváhaj kontaktovať! Všetky potrebné veci k tejto práci sa môžeš naučiť u nás, či už od skvelých kolegov alebo majiteľov.

V práci začneš prípravami pre cukrárenskú a zmrzlinovú výrobu, ale mal by si mať ambíciu učiť sa a časom nám ukázať, že dokážeš sám spraviť pár druhov koláčov a zmrzlín.

Požadujeme od teba:

  • zodpovednoť
  • zmysel pre detail
  • vášeň a chuť učiť sa nové veci a posúvať sa dopredu

Vzdelanie v odbore nie je podmienkou.

- každoročné teambuildingy
- flexibilná pracovná doba
- práca s modernými technológiami
- možnosti neustáleho rastu a vzdelávania sa
- práca v príjemnom a mladom kolektíve
- zamestnanecké zľavy
- štandardný pracovný fond
- preplatená dovolenka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Záujem o prácu v cukrárskom odbore
  • Základné vedomosti o príprave dezertov
  • Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať s kolegami
  • Pozitívny prístup a ochota učiť sa nové veci

Kaviareň Espresso Bar v historickom centre Spišskej Soboty v Poprade. S dôrazom na kvalitu, lokálnosť a služby hosťom. Založená a prevádzkovaná dvoma bratmi v roku 2018.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Dávid Gajdoš
Tel.: +421915425898
E-mail: poslať životopis
ID: 4809386  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac