Špeditér/Dispečer

Esperto s.r.o

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ihneď prípadne podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1100 EUR/mesiac, + provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého dynamicky rozvíjajúceho sa tímu hľadáme nových členov.

Vašou zodpovednosťou bude:

- vytváranie cenových ponúk pre zákazníkov mailovou i telefonickou formou v cudzom jazyku (kombinácia minimálne 2 dole uvedených)
- organizovanie prepráv podľa požiadaviek zákazníkov
- navrhovanie optimálneho druhu dopravy a dopravných prostriedkov
- vybavovanie objednávok a evidencia prepráv celovozy aj čiastočné prepravy
- predaj prepráv externým dopravcom
- sledovanie a kontrola priebehu prepráv od naloženia až po vyloženie tovaru
- vystavovanie objednávok klientom aj dopravcom / Microsoft Office
- doriešenie a evidovanie reklamácií so zákazníkom aj s dopravcom v prípade škodových udalostí

- nadštandardné platové ohodnotenie, pri vlastných klientoch provízia 10 - 20% zo zisku
- telefón /možnosť volania i na súkromné účely/
- po skúšobnej dobe - príspevok na dochádzku do výšky 50 eur v závislosti od bydliska
- účasť na firemných podujatiach
- možnosť profesijného rastu
-po zaškolení možnosť práce aj z miesta trvalého bydliska

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na e-mail: [email protected]
- uprednostníme všetkých, ktorí už pracovali na danej pozícii majú v danom obore prax
-vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

- potreba ovládať anglický jazyk aktívne + iný cudzí jazyk
- zodpovednosť, odolnosť voči stresu, samostatnosť a dynamickosť

znalosť špedičných programov vítaná - Timocom, Raaltrans prípadne ďalšie

Spoločnosť špecializujúca sa najmä na prepravu tovarov a integrovanú logistiku v rámci EU

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1750691  Dátum zverejnenia: 5.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1100 EUR/mesiac, + provízia