Vedúci sekcie zvárania

ESONE Executive Solution GmbH

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Riadenie personálu sekcie zvárania
-Dohľad a kontrola zváračských prác / Robot zváranie
-Poradenstvo, vedenie a technická podpora pre pracovníkov
-Podpora nových projektov od plánovania/pilotnej fázy až po sériovú výrobu
-Organizácia a vedenie interných a externých školení

Našim klientom je renomovaná medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním kovov so stabilným postavením na slovenskom trhu. Táto spoločnosť využíva modernú technológiu, najvyvinutejšie výrobné procesy a je známa vysokými štandardami kvality. Spoločnosť sídli na južnom Slovensku.

Bitte senden Sie uns auch einen deutschen oder englischen Lebenslauf. Please also send us an English or German CV.

Die Interviews werden in der Slowakei und in Ungarn stattfinden.
The interviews will take place in Slovakia and in Hungary.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Schweissen / welding technologies

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

-Vzdelanie a skúsenosti v oblasti spracovania kovov
-Pracovné skúsenosti v spoločnosti zaoberajúcej sa zváraním/spracovaním kovov. Výborná znalosť procesov zvárania
-Platný certifikát spôsobilosti zvárania (ideálne medzinárodný inžinier zvárania), alebo expert/majster zvárania, ideálne: Robot zváranie.
-Skúsenosť s riadením tímu ľudí
-Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, skúsenosť s IT aplikáciami
-Flexibilita, schopnosť samostatne pracovať, neústupnosť v oblasti dodržiavania kvalitatívnych štandardov

Medzinárodná personálna poradenská spoločnosť

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1378650  Dátum zverejnenia: 10.8.2015