Upratovačky pre administratívne priestory v Starom Meste, Bratislava

ESO - European Security Organization, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou čo najskôr
Ponúkaný plat (brutto)
5 € / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre vlastnú potrebu (nie sme upratovacia agentúra) hľadáme šikovné a zodpovedné upratovačky pre upratovanie v administratívnej budove v centre Bratislavy.
Vašou náplňou práce bude:
- upratovanie spoločných priestorov,
- upratovanie vonkajších plôch a vstupov do budovy,
- upratovanie bytov pred nasťahovaním nových vlastníkov a nájomcov a priebežné upratovanie podľa potrieb a dohody s budúcimi vlastníkmi a nájomcami.
(vysávanie, umývanie podláh, utieranie prachu, ručné dočistenie priestorov, práca čistiacimi prostriedkami, čistenie toaliet kompletne + dopĺňanie hygienických prípravkov, umývanie riadu/naloženie/vyloženie umývačky, leštenie sklenených plôch a iné).

Pracovný čas a časový rozsah práce bude dohodnutý individuálne podľa priebežných potrieb a požiadaviek. Pracovný čas je možné dohodnúť v dvoch alternatívach (podľa toho, čo Vám bude lepšie vyhovovať):
a) 5 dní (v pracovné dni) na 2 až 4 hodiny v pravidelnom vopred dohodnutom čase,
b) alebo tri dni v týždni z toho jeden deň cez víkend plus dva dni v pevne stanovené pracovné dni (najvhodnejšie v utorky a štvrtky), pričom časový rozsah práce je po 4 hodiny v utorky, a štvrtky a 8 hodín v soboty (alebo nedele).

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou,
- možnosť zvýšenia zárobku upratovaním ďalších priestorov,
- vhodné ako si prilepšiť k hlavnému zárobku,
- motivujúce finančné ohodnotenie.

Žiadame záujemkyne s vážnym a dlhodobým záujmom o prácu upratovačky, aby ponuky zasielali e-mailom na: brigada.my@gmail.com. K ponuke treba priložiť svoj životopis a uviesť číslo telefónu na dohodnutie termínu pohovoru! Záujemkyne budú na pohovor pozývané iba na vopred dohodnuté termíny! Prosíme neposielajte ponuky poštou ani sa neuchádzajte o prácu osobne, pokiaľ nemáte vopred potvrdený termín pohovoru! Ubytovanie nezabezpečujeme. Vážne záujemkyne pre viac informácií volajte : 0905 611 077.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
- časová flexibilita
- zodpovedný a spoľahlivý prístup.
- schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo.
- precíznosť so zmyslom pre detail
- ochota učiť sa
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie,
- zmysel pre poriadok a precíznosť,
- čistý výpis z registra trestov,
- dochvíľnosť,
- zodpovednosť za vykonanú prácu,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť.

Prenájom vlastných administratívnych priestorov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palisády 36
811 06 Bratislava
ID: 1573667   Dátum zverejnenia: 14.10.2016