Pracovník strážnej služby v administratívnej budove v Starom Meste, Bratislava

ESO - European Security Organization, s.r.o.

Miesto práce
Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
5 €/h (vrátane zákonných príplatkov za prácu v nočných hodinách, počas sobôt, nedieľ a štátnych sviatkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strážna služba v administratívnej budove

Práca je na dohodu alebo na skrátený úväzok. Práca zaručuje pracovníkovi pravidelný stály príjem. Rozsah odpracovaných hodín si môže na každý nasledujúci kalendárny mesiac naplánovať každý pracovník sám podľa svojich možností. Práca je vhodná aj ako doplnenie príjmu ku hlavnému pracovnému pomeru.

Všetky ponuky treba posielať s priloženým životopisom výlučne e-mailom na mail: [email protected] Záujemcovia, ktorí vyhovujú vyššie uvedeným požiadavkám na základe zaslaného životopisu, budú na pohovor pozývaní v dohodnutých termínoch! Prosíme neposielajte ponuky poštou ani sa neuchádzajte o prácu osobne, pokiaľ nemáte vopred potvrdený termín pohovoru! Ubytovanie nezabezpečujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný preukaz odbornej spôsobilosti pracovníka SBS, bezúhonnosť, odpis registra trestov čistý - bez záznamov. Vyžadujeme minimálne stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou, vítané je vysokoškolské vzdelanie!

Prenájom vlastných administratívnych priestorov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1068383  Dátum zverejnenia: 15.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 €/h (vrátane zákonných príplatkov za prácu v nočných hodinách, počas sobôt, nedieľ a štátnych sviatkov)