Projektant TZB

ESM YZAMER energetické služby a monitoring s.r.o.

Miesto práce
Skladová, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovanie projektovej dokumentácie TZB
Špecifikácia vybraných elektrotechnických zariadení a riadiacich systémov vrátane vypracovania objednávok.
Návrh technických riešení pre riadenie technologických celkov.
Spracovanie komplexnej projektovej dokumentácie vrátane výpočtov technických a funkčných parametrov
Odborne projekčné a tvorivé práce
Posudzovanie možností realizácie
Vedenie príslušnej dokumentácie

Práca v stabilnej spoločnosti
Práca na atraktívnych projektoch
Sebarealizácia

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis na [email protected]. Do subjektu uveďte názov pozície.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, Energetika

Vodičský preukaz

B

ESM-YZAMER energetické služby a monitoring s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už 25 rokov. Zákazníkom ponúkame komplexné služby v energetike. Hlavným cieľom spoločnosti je predaj, projekcia, aplikácia a prevádzka obnoviteľných zdrojov najnovších generácií. Sme výhradný distribútor produktov od svetových lídrov vo výrobe zariadení pre kombinovanú výrobu elektrickej energie, tepla a chladu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2886781  Dátum zverejnenia: 28.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiac