Event manager

eSlovensko Bratislava

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spoluvytváranie a realizácia vybraných projektov
- Aktívna komunikácia so samosprávami, školskými zariadeniami a kultúrnymi inštitúciami
- Vedenie rokovaní s predstaviteľmi vyšších územných celkov
- Vedenie rokovaní s predstaviteľmi školských zariadení
- Koordinácia marketingových aktivít vo vybraných regiónoch
- Monitorovanie trhu a reporting výstupov
- Ochota cestovať

- Zaujímavá pracovná príležitosť
- Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve mladých ľudí
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
- Možnosť cestovania v rámci SR a EÚ
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Kancelárie pri hrade v príjemnom prostredí

- Prax v danej oblasti - hľadáme seniora, ktorý sa orientuje v samosprávnom prostredí
- Anglický jazyk - znalosť cudzieho jazyka je výhodou (boli by častejšie služobné cesty)
- Samostatná, iniciatívna a tvorivá osobnosť
- Obchodný duch (predávať produkt, služby ako keby v súkromnom sektore ale za ceny ako v neziskovom sektore)
- Vysoká lojalita
- Schopnosť myslieť v súvislostiach (prepájanie viacerých projektov, minulých úspechov, budúcich stratégií...)
- Komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- Vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať pod tlakom
- Zručnosť v práci s PC

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Corel PHOTO-PAINT - Základy
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Obchodný duch (vnímať produkty a služby ako keby v súkromnom sektore ale v priestore neziskového sektora)

Nezisková, mimovládna organizácia eSlovensko bola založená roku 2002. Zaoberá sa najmä primárnou a sekundárnou prevenciou a neformálnym vzdelávaním na Slovensku. Inováciami a moderným jazykom pracuje s deťmi a mládežou, ponúka im vedomosti z oblastí, ktoré slovenské školstvo svojimi osnovami nepokrýva. Reaguje na aktuálne potreby spoločnosti a efektívne ich tlmočí mladej generácii. Internet a nové technológie sú hlavné témy projektov eSlovensko. Prostredníctvom ústredného portálu www.ZODPOVEDNE.sk učí používať internet zodpovedne a bezpečne. Od roku 2007 je eSlovensko o.z. súčasťou európskej siete Safer internet Center a zabezpečuje aj bezplatnú linku Pomoc.sk na čísle 116 111.
Viac informácií nájdete na stránkach:

www.zodpovedne.sk
www.pomoc.sk
www.stopline.sk
www.OVCE.sk
www.nehejtuj.sk
www.kybersikanovanie.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2623984  Dátum zverejnenia: 19.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100