Vodič vnútroštátnej kamiónovej dopravy - maximálne týždenný turnus, víkend doma s rodinou

ESKAYA, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, okres Nové Mesto nad Váhom
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vodiča vnútroštátnej kamiónovej dopravy : Nové Mesto nad Váhom smer Slovensko
- PRÁCA NA TÝŽDENNÉ TURNUSY (maximálne)
- vedenie vozidla - ťahač + náves DAF
- bežná údržba a starostlivosť o vozidlo

- sídlo spoločnosti je v Trnave

- seriózny prístup k zamestnancom
- dodržiavané platobné podmienky
(výplata k 10.dňu nasledujúceho mesiaca)
- práca v stabilnej spoločnosti

Pošlite nám, prosím, Váš životopis v slovenskom jazyku s presným uvedením predchádzajúcich zamestnaní a zamestnávateľov (názov firmy, zamestnaný od- do, na akej pracovnej pozícii).
Vzhľadom na zvyčajne veľký počet záujemcov o túto pozíciu. nebudeme môcť odpovedať všetkým záujemcom. Vopred sa za to ospravedlňujeme.
Kontaktovaní budú iba vybraní kandidáti splňujúci vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

kamiónová doprava

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- minimálne 3 ročnú prax profesionálneho vodiča
- spoľahlivosť, profesionalitu, zodpovednosť a časovú flexibilitu
- dobré orientačné schopnosti
- schopnosť poradiť si s možnými problémami na cestách, prípadne na vozidle
- dobrý zdravotný stav, schopnosť príležitostnej práce v noci
- chuť pracovať

- vlastníctvo osvedčenia ADR výhodou (nie podmienkou)

Mladá spoločnosť zaoberajúca sa prepravou tovaru pre automobilový priemysel v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2038372  Dátum zverejnenia: 3.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou