Vodič domiešavača

Naše Farmy, a. s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
02.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Doprava vyrobeného čerstvého betónu na miesto určenia podľa pokynov dispečerov dopravy,
- Vykonávanie údržby zvereného dopravného prostriedku,
- Vedenie predpísanej evidencie (dodacie listy , záznam o prevádzke vozidla nákladnej dopravy a pod.).

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite e-mailom svoj životopis, prípadne nás kontaktujte na čísle 0904 012 904, [email protected]

Po vyhodnotení prijatých ponúk budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vodič

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

3

Prax vodiča nákladného vozidla min. 3 roky,
Kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta, psychotesty.
Preukaz obsluhy stavebných strojov č. 20 (autodomiešavače), prípadne 21 (čerpadlá betónových zmesí) výhodou.

Poskytujeme aj možnosť bezplatného ubytovania.

Sme dynamická spoločnosť, so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.
Skupinu Naše Farmy tvorí viacero podnikateľských subjektov s rôznymi podnikateľskými aktivitami (poľnohospodárstvo, energetika a iné).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2985001  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou