Účtovník pre development a stavebníctvo

Naše Farmy, a. s.

Miesto práce
Ap. Lomnica, Tatranská 610, Veľká Lomnica, okres Poprad
Termín nástupu
1.8.2017
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou, podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie účtovných dokladov
- Zostavovanie účtovných výkazov
- Príprava a predloženie daňových priznaní, štatistických výkazov.

Zamestnanecké výhody vyplývajúce z práce v holdingu pôsobiaceho okrem iného aj v hoteliérstve vo Vysokých Tatrách (rekreačné benefity).

Podpora vzdelávania.

Informácie o výberovom konaní

Spätne budeme kontaktovať IBA vybraných uchádzačov !

Pracovný pomer na dobu určitú. Po roku možnosť doby neurčitej.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Znalosť práce v ekonomickom software POHODA a programe Excel.

Prax vo vedení komplexného účtovníctva v developerskom a stavebnom podniku výhodou.

Minimálne 1 rok praxe na pozícii účtovník.

Blízky región Popradu a flexibilita veľkou výhodou.

Sme dynamická spoločnosť, so silným ekonomickým zázemím. Našou silnou stránkou je osobný prístup ku každému zamestnancovi zo strany Vedenia spoločnosti, možnosť sebarealizácie, osobného a profesného rastu.
Skupinu Naše Farmy tvorí viacero podnikateľských subjektov s rôznymi podnikateľskými aktivitami (poľnohospodárstvo, energetika a iné).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2050664  Dátum zverejnenia: 31.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou, podľa skúseností uchádzača