C++ programátor grafických softvérov

Escape Motions, s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Escape Motions ponúka prácu pre talentovaného C++ programátora.

Náplň práce:
• programovanie inovatívnych grafických aplikácií v C++ pod ľubovolným OS
• spolupodieľanie sa na architektonickom návrhu softvéru
• rozvíjanie existujúcich aplikácií

Okrem platu vieme ponúknuť:
• rôznorodú prácu bez stereotypu
• možnosť aktívne sa podielať na procesoch firmy
• priestor pre tvoju tvorivosť a iniciatívu
• možnosť odborného a osobnostného rastu
• prácu v mladom priateľskom tíme

V prípade záujmu o túto pozíciu poprosíme záujemcov o zaslanie svojho CV (vo formáte doc, docx) s upresnením časovej dostupnosti na emailovú adresu: veronika.klimekova@escapemotions.com.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme záujemcov, ktorí budú najviac spĺňať profil daného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

C++ - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s debugovaním programov
• výhodou je znalosť C++11, Qt frameworku, Boost knižníc, profilovania a optimalizácie programov (SIMD, GPU, multithreading)
• angličtina min. na pasívnej úrovni
• schopnosť tímovej práce a flexibilita
• aktívny prístup k práci a chuť učiť sa

Escape Motions je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom kreatívnych grafických aplikácií. Experimentujeme a hľadáme inovatívne riešenia v oblasti interaktívneho umenia a vizuálnych nástrojov pre umelcov a grafických designérov.

Získali sme viacero ocenení a nominácií - European IT Awards 2016, Hermes Awards Platinum Winner, IT Firma roka 2016.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Teplická 24/134
921 01 Piešťany
ID: 1962151   Dátum zverejnenia: 31.10.2016