Účtovníčka/ účtovník

Moore Outsourcing s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva vrátane DPH a daňových priznaní
- zabezpečenie riadneho a včasného účtovania faktúr a dokladov
- evidencia majetku a odpisy majetku
- personalistika a mzdová agenda,
- komplexné spracovanie a výpočet mesačných miezd
- vypracovanie a predkladanie hlásení pre sociálnu a zdravotné poisťovne
- komunikácia s daňovými úradmi a inými inštitúciami
- interná administratíva a procesy

Ponúkame Vám možnosť odborného a profesionálneho rastu v zázemí stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Úspešný uchádzač musí spĺňať tieto kritériá:
- SŠ alebo VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- predošlá prax z účtovníctva
- orientácia v príslušných právnych predpisoch
- pokročilá znalosť MS Office
- precíznosť, zodpovednosť a schopnost pracovať samostatne
- konštruktívny prístup k riešeniu rôznych situácií
- znalost programu POHODA výhodou

Ponúkame komplexné služby v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, miezd, personálnej agendy a ekonomického poradenstva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1678347  Dátum zverejnenia: 23.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 EUR/mesiac