Šéfkuchár - Poctivý obed

esca, s.r.o.

Miesto práce
Radlinského 8, okres Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexná zodpovednosť za chod kuchyne,zodpovednosť za výstup z kuchyne, výber a objednávky tovaru, vedenie tímu a efektívne rozdeľovanie úloh, príprava kalkulácií a receptúr jedál, dodržiavanie všetkých legislatívnych noriem a predpisov vo zverenom úseku, príprava inovácií služieb našej spoločnosti

práca v modernej rozvíjajúcej sa spoločnosti, k dispozícií kompletné technologické zázemie pre výkon práce, využívanie firemného vozidla na dochádzanie do práce, výhodný pracovný čas, príplatky za nadčasy

Životopisy zasielajte prosím výlučne na e-mail: [email protected]
Oslovený budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Stále sa rozvíjajúca spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním stravovacích služieb. Okrem kamenných prevádzok, poskytujeme cateringové služby pre celú oblasť západného slovenska. Naštartujte svoju kariéru a poďte rásť s nami.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2969231  Dátum zverejnenia: 9.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200