Technický Pracovník - Kalibrácia a testovanie zariadení

ESC sk s.r.o.

Miesto práce
Dvojkrížna 47, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zvereného testovacieho príslušenstva
- ukladanie výsledkov testov do interného systému
- jednoduchá manipulácia s testovanými zariadeniami (telefóny a tablety)

- mladý kolektív a dobré pracovné prostredie
- špičkové elektrotechnické vybavenie servisu
- zázemie stabilnej spoločnosti /15 rokov na trhu/
- firemné akcie
- účasť na športových podujatiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného a flexibilného človeka s logickým myslením a chuťou pracovať.

ElektroServisné Centrum (ESC) je jednotkou na slovenskom trhu v servise mobilných telefónov a čiernej techniky (TV/AV). Na trhu pôsobí od roku 2001 a vďaka svojmu prístupu si získava stále viac klientov. Sme autorizovaný servis mobilných telefónov pre značky Samsung, Sony, Microsoft, APPLE iPhone, Blackberry, Alcatel, Emporia, Maxcom, Lenovo, MOTO by Lenovo, TV/AV/IT techniky Samsung

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dvojkrížna 47
821 07 Bratislava
ID: 2515510   Dátum zverejnenia: 15.11.2016