Vodič

ESC sk s.r.o.

Dvojkrížna 47, 821 07 Bratislava-Podunajské Biskupice, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
nástup 650 EUR/mesiac, po skušobnej dobe 750,-euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz zariadení v rámci východoslovenského regiónu na určené predajne
- zvoz zariadení v rámci východoslovenského regiónu na určené predajne
- zvoz a rozvoz servisovaných zariadení v rámci projektu GO S7 východoslovenský kraj

- mladý kolektív
- spolupráca s prestížnym lídrom na slovenskom trhu
- firemné akcie

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu. K životopisu prosím priložte aj FOTOGRAFIU. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme precíznych, zodpovedných a komunikatívnych ľudí s príjemným vystupovaním. Vyžadujeme profesionálny prístup a ochotu pracovať. Veľmi radi uvítame aj absolventov.

ElektroServisné Centrum (ESC) je jednotkou na slovenskom trhu v servise mobilných telefónov a čiernej techniky (TV/AV). Na trhu pôsobí od roku 2001 a vďaka svojmu prístupu si získava stále viac klientov. Sme autorizovaný servis mobilných telefónov pre značky Samsung, Motorola, Sony, Microsoft, APPLE iPhone, Blackberry, Alcatel, Emporia, Maxcom, Lenovo, TV/AV/IT techniky Samsung

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dvojkrížna 47
82107 Bratislava
ID: 2018352   Dátum zverejnenia: 20.9.2016