Servisný Technik mobilných telefónov

ESC sk s.r.o.

Dvojkrížna 47, 821 07 Bratislava - Podunajské Biskupice, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
upresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika mobilných telefónov a tabletov...
- oprava zariadení na úrovni výmeny mechanických a spájkovaných komponentov, nastavovanie operačného systému Android podľa požiadaviek
- kompletný výstupný test zariadení
- dodržiavanie požadovaných postupov a štandardov

- mladý kolektív a dobré pracovné prostredie
- kariérny rast
- školenia a vzdelávanie (technické, odborné)
- špičkové elektrotechnické vybavenie servisu
- zázemie stabilnej spoločnosti /15 rokov na trhu/
- firemné akcie

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na ondrej.mokricka@esc.sk. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané požiadavky.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti ESC sk s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 122/2013 Zb. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme precíznych, zodpovedných a flexibilných ľudí s technickým myslením a zručnosťou. Vyžadujeme skúsenosti so spájkovaním a čítaním z elektrotechnických schém. Skúsenosti s meracou technikou a servisom elektroniky sú výhodou.

ElektroServisné Centrum (ESC) je jednotkou na trhu v servise mobilných telefónov a čiernej techniky (TV/AV). Na trhu pôsobí od roku 2001 a vďaka svojmu prístupu si získava stále viac klientov. Sme autorizovaný servis mobilných telefónov pre značky Samsung, Sony, Microsoft-Nokia,Lenovo, Moto by Lenovo, APPLE iPhone, Blackberry, Alcatel, Emporia, Maxcom, TV/AV/IT techniky Samsung .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dvojkrížna 47
821 07 Bratislava
ID: 1857123   Dátum zverejnenia: 28.3.2017