Servisný Technik mobilných telefónov

ESC sk s.r.o.

Dvojkrížna 47, 821 07 Bratislava - Podunajské Biskupice, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
750 - 1400 EUR/mesiac, upresnenie platových podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika mobilných telefónov a tabletov...
- oprava zariadení na úrovni výmeny mechanických a spájkovaných komponentov, nastavovanie operačného systému Android podľa požiadaviek
- kompletný výstupný test zariadení
- dodržiavanie požadovaných postupov a štandardov

- mladý kolektív a dobré pracovné prostredie
- kariérny rast
- školenia a vzdelávanie (technické, odborné)
- špičkové elektrotechnické vybavenie servisu
- zázemie stabilnej spoločnosti /15 rokov na trhu/
- firemné akcie

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na ondrej.mokricka@esc.sk. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané požiadavky.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti ESC sk s.r.o. so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zak. c. 122/2013 Zb. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme precíznych, zodpovedných a flexibilných ľudí s technickým myslením a zručnosťou. Vyžadujeme skúsenosti so spájkovaním a čítaním z elektrotechnických schém. Skúsenosti s meracou technikou a servisom elektroniky sú výhodou.

ElektroServisné Centrum (ESC) je jednotkou na slovenskom trhu v servise mobilných telefónov a čiernej techniky (TV/AV). Na trhu pôsobí od roku 2001 a vďaka svojmu prístupu si získava stále viac klientov. Sme autorizovaný servis mobilných telefónov pre značky Samsung, Sony, Microsoft, APPLE iPhone, Blackberry, Alcatel, Emporia, Maxcom, Lenovo, MOTO by Lenovo, TV/AV/IT techniky Samsung

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dvojkrížna 47
821 07 Bratislava

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1857123   Dátum zverejnenia: 30.11.2016