Logo ERStyle, s.r.o.

Účtovník s praxou v odbore - Pridajte sa k nášmu tímu skúsených odborníkov

ERStyle, s.r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 800 - 2 000 EUR/mesiacAtraktívne odmeňovanie a rozsiahle benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie účtovníctva v malých a stredne veľkých firmách
- Spracovanie mesačných podkladov a výkazov DPH, kontrolných a súhrnných výkazov
- Kontrola účtovných dokladov a operácií
- Príprava podkladov pre klientov
- Digitalizácia a elektronizácia dokladov
- Ostatné administratívne práce súvisiace s účtovníctvom

Čo od Vás očakávame:

- Rozsiahle skúsenosti v účtovníctve a daniach.
- Vysokú úroveň znalostí a skúseností v komunikácii so štátnymi a finančnými inštitúciami.
- Schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne, vedenie a mentorovanie mladších účtovníkov.
- Výnimočnú presnosť, analytické a organizačné schopnosti.
- Silné komunikačné a medziľudské zručnosti.
- Vysokú mieru lojality a profesionálneho prístupu.

Čo ponúkame:
- Podporu a mentoring od skúsených profesionálov
- Možnosti vzdelávania a osobného rozvoja
- Moderné pracovné prostredie s top vybavením – ergonomické pracovné stanice, klimatizácia, kvalitné PC a zariadenia
- Príjemné zázemie s relaxačnými zónami, telocvičňou, masážami, plne vybavenou kuchyňou a bezplatným občerstvením
- Unikátnu príležitosť byť súčasťou tímu, ktorý formuje budúcnosť účtovníctva
- Prostredie plné najnovších technológií
- Príležitosť na profesijný rast a rozvoj v oblasti AI a digitalizácie

Ak máte záujem pridať sa do nášho tímu, pošlite svoju žiadosť e-mailom na adresu [email protected]

Váš e-mail musí obsahovať:

- motivačný list
- štruktúrovaný životopis

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Učtovníctvo

Počet rokov praxe

3

1. Detailne orientovaný: schopnosť presne a efektívne spracovávať veľké množstvo finančných údajov, pričom nezanedbá žiadny detail.
2. Analytické zručnosti: vysoká schopnosť analyzovať zložité účtovné a daňové situácie a poskytovať presné riešenia.
3. Komunikačné schopnosti: silné verbálne a písomné komunikačné schopnosti pre efektívnu komunikáciu s kolegami, klientmi a regulačnými inštitúciami.
4. Samostatnosť a zodpovednosť: schopnosť pracovať samostatne a prevziať plnú zodpovednosť za vykonanú prácu a rozhodnutia.
5. Etika a lojalita: Vysoká profesionálna etika a lojalita voči zamestnávateľovi a klientom, dôvernosť a integrita pri manipulácii s citlivými údajmi.
6. Flexibilita a prispôsobivosť: schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa právnym a daňovým predpisom a pracovným postupom.

Znalosť práce v programoch OMEGA , ALFA a OLYMP je vítaná avšak nie je podmienkou.

Spoločnosť SMART WISE predstavuje lídra v oblasti komplexných účtovných služieb, miezd, personalistiky a daňového poradenstva, kde digitalizácia a inovatívne technológie sú kľúčom k našej úspešnosti. Sme hrdí na našu schopnosť zjednodušiť a vylepšiť pracovné procesy, čím prinášame hodnotu nielen nášmu tímu, ale aj našim klientom. Naším poslaním je využívať pokrok vo svete technológií na poskytovanie najvyššej kvality služieb. Ponúkame inšpiratívne pracovné prostredie, kde rast a rozvoj našich zamestnancov stojí v popredí. V SMART WISE sa zameriavame na budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi a podporu ich podnikateľských cieľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erik Pelle
Tel.: +421948604703
E-mail: poslať životopis
ID: 4821069  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac