Kozmetička

ERStyle, s.r.o.

Miesto práce
Daxnerova 3, 979 01, Rimavská Sobota, okres Rimavská Sobota
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.12.2015
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Povrchové a hĺbkové čistenie pleti pomocou prístrojov
• Masírovanie tváre, krku a dekoltu
• Nanášanie pleťových masiek a zábalov, chemický peeling
• Kyslíkové a liftingové ošetrenia pleti
• Ošetrenie pleti s diamantovou mikrodermabráziou, rádiofrekvenciu
• Poskytovanie kavitácie, mezoterapie, lymfodrenáže
• Farbenie rias a obočia
• Odstraňovanie nežiaduceho ochlpenia v oblasti tváre a ostatných častí tela, depilácie
• Denné, večerné, svadobné líčenie
• Vykonávanie diagnostiky pleti, poskytovanie poradenstva v oblasti správnej starostlivosti o pleť a pokožku
• Asistencia pri lekárskych úkonoch
• Predaj kozmetických produktov

Ponúkame:
- práca v príjemnom prostredí exkluzívneho salónu
- moderné a špičkové vybavenie kozmetického salónu
- samostatný výkon práce
- kvalitné pracovné materiály
- objednávanie zákazníkov cez recepciu, online webový systém
- školenie a zvyšovanie znalostí a zručností
- ponuka širokých služieb v oblasti starostlivosti o pleť aj telo
- rozmanitú a zaujímavú prácu v oblasti kozmetiky a krásy
- možnosti kariérneho rastu v rámci celej spoločnosti
- program zamestnaneckých výhod, stravovanie, kafetéria, občerstvenie na pracovisku
- zabezpečenie nadštadartného firemného ubytovania pre záujemcov z iných okresov

Ak sa chcete stať súčasťou profesionálneho tímu odborníkov starostlivosti o krásu a zdravie, zašlite nám štrukturovaný ŽIVOTOPIS, FOTOGRAFIU a súhlas so spracovaním údajov na uvedenú e-mailovú adresu: [email protected]

Do predmetu správy prosíme uveďte: KOZMETIK/-CKA.

K životopisu, fotografii a ďalšej Vami zaslanej dokumentácií prosíme Vás o pripojenie tohto vyhlásenia:
„V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím, aby zamestnávateľ () spracoval a uchoval moje zaslané osobné údaje za účelom zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú, po dobu 18 mesiacov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kozmetička

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dosiahnuté stredoškolské vzdelanie
- prax výhodou - minimálne 1 rok
- profesionálny prístup ku klientom a k riešeniu problémov
- bezúhonnosť, samostatnosť, lojalitu
- komunikatívnosť, flexibilitu
- príjemné vystupovanie
- Skúsenosti so zákazníckym servisom
- Nadšenie a záujem o oblasť krásy a kozmetiky
- profesionálnu, dynamickú a príjemnú osobnosť s neustálou chuťou vzdelávať sa v oblasti krásy

Spoločnosť SMART WISE predstavuje lídra v oblasti komplexných účtovných služieb, miezd, personalistiky a daňového poradenstva, kde digitalizácia a inovatívne technológie sú kľúčom k našej úspešnosti. Sme hrdí na našu schopnosť zjednodušiť a vylepšiť pracovné procesy, čím prinášame hodnotu nielen nášmu tímu, ale aj našim klientom. Naším poslaním je využívať pokrok vo svete technológií na poskytovanie najvyššej kvality služieb. Ponúkame inšpiratívne pracovné prostredie, kde rast a rozvoj našich zamestnancov stojí v popredí. V SMART WISE sa zameriavame na budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi a podporu ich podnikateľských cieľov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2279119  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky dohodou