Brigáda - iOS programmer pre innovation centre

Erste Group IT SK, spol. s r. o.

Miesto práce
Tomášikova 48, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca na vývoji a testovaní mobilných aplikácii pre banku. Hľadáme ľudi, ktori majú skúsenosť s iOS a chcú si svoje znalosti prehĺbiť.
Čo ponúkame?

iOS programmer
We will help you to learn about:
- Customisation, development of GUI and CORE software components using X-Code for iOS platform
- Integration of application services with Bank’s new or existing systems and devices
- Documentation, unit testing, troubleshooting and bug fixing of all software artefacts
- Packaging and deployment of iOS application
- Continous Integration

Ak Vás pozícia zaujala napíšte nám na [email protected]. Uveďte prosím, o ktorú technológiu máte záujem a Vaše skúsenosti s ňou. Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technologické

Pokiaľ chcete pôsobiť ako iOS programator
You need to be:
- programmer with basic experience with objective C (basic exp with X-Code is a plus)
- Apple positive user

Erste Group IT International GmbH, organizačná zložka Slovensko je poskytovateľom služieb v oblasti informačných technológii, informačných systémov, hardware (HW) a software (SW) pre spoločnosti patriace do skupiny Erste Group. Prevádzkuje dátové centrá, bankové systémy a HW (servre aj PC), je zodpovedná za rozvoj, implementáciu, podporu a servis bankového softwaru a jeho prevádzky v strednej a východnej Európe.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2086565  Dátum zverejnenia: 3.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hodina