Vedúci dopravy

ERS Profession spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky sú predmetom osobného jednania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie vozového parku ( nákladná doprava - prevoz sypkých zmesí a materiálov, stavebné stroje, prenájom nákladných motorových vozidiel). Zabezpečovanie dopravy, vyťažovanie vozidiel. Zháňanie zákaziek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

dopravné, stavebné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C, D, E

Obchodná spoločnosť ERS Profession, spol. s r.o. sa sústreďuje na administratívne, ekonomické, stavebné a realizačné činnosti, počítačové služby a poradenskú činnosť v oblasti personalistky a miezd.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 573266  Dátum zverejnenia: 27.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky sú predmetom osobného jednania