Assurance Executive Assistant

Miesto práce

Hodžovo námestie 1A, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna podpora dennej agendy partnerov/manažérov na oddelení auditu
- zodpovednosť za korešpondenciu
- monitorovanie, aktualizovanie agendy prideleného manažéra
- telefonická a osobná komunikácia s klientmi
- podieľanie sa na príprave obchodných návrhov
- zodpovednosť za interné databázy
- koordinácia s ostatnými oddeleniami firmy (financie, ľudské zdroje, audit, IT, atď.)
- komunikácia s Ernst & Young kanceláriami v ostatných krajinách

Iné výhody

- zázemie renomovanej spoločnosti
- profesionálne pracovné prostredie
- rozmanitá práca v priateľskom kolektíve
- mladý a dynamický tím
- zaujímavé platové ohodnotenie a bohatý balíček firemných benefitov (napr. 6 týždňov dovolenky, stravné lístky, životné a úrazové poistenie a iné)

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Požadovaná prax

1

Počet rokov praxe

1

- predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii po dobu minimálne jedného roka je podmienkou
- anglický jazyk na pokročilej úrovni
- znalosť MS Office (word; excel - pivot tables, vlookup; powerpoint) na pokročilej úrovni

Úspešní kandidáti sú:
- motivovaní na asistentskú prácu
- kandidáti s dobrými komunikačnými zručnosťami
- silní v organizácii práce
- tímoví hráči
- pripravení pracovať v časovej tiesni a strese

A global leader in professional services. Ernst & Young helps companies in businesses across all industries—from emerging growth companies to global powerhouses—to identify and capitalize on business opportunities. Our 212,000 people in more than 150 countries worldwide can implement a broad array of solutions in audit, tax, corporate finance, transactions, online security, enterprise risk management, the valuation of intangibles, and other critical business-performance issues.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Účtovnícke a auditorské činnosti

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis a motivačný list v anglickom jazyku e-mailom na beEY@sk.ey.com. Do predmetu správy uveďte:”Assurance Executive Assistant". Vybraní uchádzači budú pozvaní na testovanie a osobný pohovor.

Adresa spoločnosti

Ernst & Young, s.r.o.
Hodžovo námestie 1A
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 3134411   Dátum zverejnenia: 1.8.2017