Hlavný Automechanik

DMB s.r.o.

Miesto práce
Martin, Kollárova 53, 03601, okres Martin
Termín nástupu
01.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - osobne jednanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborne vykonávate opravy a odstraňujete závady na automobiloch.
- dbáte o materiálne a technické zabezpečenie poskytnuté pre váš výkon práce
- zabezpečujete zvyšovanie odbornosti u študentov v rámci ich praxe.
- dodržiavate náplň práce a pracovné a organizačné postupy vytvorené našou spoločnosťou.
- zabezpečujete vykonávanie oprav v dielni
- komunikujete s zákazníkmi ohľadne závad a postupov opráv.
- zvyšujete si odborné schopnosti pravidelnými odbornými školeniami ktoré zabezpečuje naša spoločnosť.
- aktívne pristupujete pri riešení a odstraňovaní pracovných problémov pri výkonu vašej práce.

ponúkame plat + % odmeny z zisku, osobné voľno nad rámec zákona, motivačný finančný program výkonu odborných činností, vzdelávania a zvyšovania odbornej kvalifikácie. Máte jedinečnú možnosť ako Hlavný automechanik dlhodobo ovplyvňovať chod autoservisu, spoločne ho modernizovať a vytvárať príjemné pracovné prostredie s vysoko profesionálnym povedomím u našich zákazníkov.

sme stabilná spoločnosť v oblasti pneuservisu a rychloservisu v Martine už 10 rokov. vďaka stabilite našej spoločnosti , rozširujeme pre našich zákazníkov autoservisnú časť, ktorú posúvame na veľmi odbornú úroveň. Hlavný automechanik bude dôležitou súčasťou nášho tímu s kvalitným technickým vybavením a príjemným prostredím.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- ste skúsený samostatný automechanik , s veľmi dobrou znalosťou problematiky a detekcie závad a oprav automobilov.
- učíte sa nove postupy a je pre vás samozrejmosťou odborne sa vzdelávať.
- ste loajálny voči spoločnosti pre ktorú pracujete
- mate chuť byť hlavným automechanikom , ktorý zároveň riadi bezproblémový chod dielne ako po technickej, personálnej tak materiálnej stránke.
- dodržiavate pracovné postupy a ste tímová osobnosť
- je možné sa na vás spoľahnúť a ste zodpovedný pri vašej každodennej práci

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje internetový obchod www.pneudisky.eu, autoservis a pneuservis.
ID: 2109975  Dátum zverejnenia: 15.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - osobne jednanie