Logo ERING s. r. o.

Helpdesk operátor - Internetový obchod

ERING s. r. o.

Miesto práce
Dukelská 41/45, Giraltovce
Termín nástupu
Hneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Spoločnosť ERING s.r.o. je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností elektronického obchodu v danom segmente.

​Ponúkame prácu pre šikovného a zodpovedného operátora. Sme internetový obchod a zháňame si parťáka do tímu. Ponúkame dlhodobú prácu v stabilnej firme.

​Náplň práce:

​- Obsluha zákazníkov
​- Vybavovanie telefonických objednávok, chatov, mailov
​- Vyhľadávanie dielov a vytváranie objednávok podľa VIN čísla
​- Komunikácia so zákazníkmi a riešenie problémov
​- Vybavovanie eshopových objednávok a všetkého čo k tomu patrí

​NUTNOSŤ vyhľadávať podľa TECDOCU a mať prehľad v autodieloch ← PODMIENKA

​Poskytovanie podpory a riešenie problémov zákazníkov.

​Práca sa vykonáva v GIRALTOVCIACH a není možné ju vykonávať z domu.

​Ak máš rád autá, si presne ten koho potrebujeme. Potrebujeme od teba aby si tou prácou žil a aby ťa to bavilo. Iba v tomto prípade zapadneš do kolektívu​

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Internetový obchod ktorý sa zameriava primárne na motorové oleje, prevodovové, hydraulické a oleje všetkého druhu. Sme oficiálny distribútor viacerých značiek pre Slovenský trh. Široký výber filtrov, aditív, autobatérií, autochémie a mnoho dalšieho. Rýchla a jednoduchá objednávka s dopravou až k vám domov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Erik Mikula
Tel.: +421917853245
E-mail: poslať životopis
ID: 4812883  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac