Klientský pracovník s možnosťou kariéry

Erika Vargová - VISION

okres Senec, okres Detva, okres Lučenec, okres Poltár, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
február/marec
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1300 EUR/mesiac, podľa výkonu a nasadenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť z dôvodu rozširovania sa vo viacerých mestách hľadá ľudí na pozíciu konzultantov a administratívne práce, audit a plánovanie s tým spojené, Úlohy: Vybavovanie zložiek, spracovanie žiadostí fyzických a právnických osôb, konzultácie s klientmi, nielen v rámci Slovenska, ale pre niektorých uchádzačov možnosť pracovať aj v rámci celej EU. Spracovávanie stratégii pre firmy, výber najvýhodnejšieho riešenie pre jeho projekt a ciele, nezávislý audit zmlúv. Pre vybraných uchádzačov vieme ponúknuť aj pozíciu zástupcu obchodného vedúceho.

Hľadáme aj absolventov stredných a vysokých škôl, alebo študentov, ktorí si chcú privyrobiť popri škole.

- Rekvalifikácia v danom odbore a získanie certifikátu
- Pracovné a oddychové cesty raz do roka v rámci EÚ
- Zvýšenie platu možné už po 2 mesiacoch
- Mladý kolektív - rôzne akcie, chaty, stanovačky, motivačné školenia
- Firemný telefón s neobmedzením volaním
- Počas roka firemný notebook, tlačiareň, projektor na prezentácie

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte štruktúrovaný životopis emailom na :
[email protected] s informáciou v predmete správy, v ktorom meste sa uchádzate o prácu, následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodneme si s nimi termín pohovoru, na základe ktorého si vyberieme vhodných kolegov pre naše pobočky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vítané ekonomické, ale nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť
- Zmysel pre humor
- Bezúhonnosť - čistý register trestov
- Cieľavedomosť
- Chuť niečo dokázať a chuť učiť sa

Ekonomicko obchodná spoločnosť zaoberajúca sa nákupom, predajom, auditom a plánovaním obchodných aktivít v rámci SR ale aj celej EÚ, nadstavenie parametrov na základe stratégie šitej na mieru pre fyzické a právnické osoby - malé a stredné podniky a následný servis klientov vo sfére bankovníctva, poisťovníctva a iných inštitúcií vo finančnom sektore. Spolupracujeme s viacerými renomovanými spolocnosťami, medzi inými napr. najväčšia maklérska spoločnosť v EU - OVB a.g.
ID: 1420843  Dátum zverejnenia: 2.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1300 EUR/mesiac, podľa výkonu a nasadenia