Back-end práca a podiel v startupe? Áno

Erik Márton s.r.o.

Miesto práce
Vŕbová 1204/52, 92523 Je, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nie sme copywriter -i ciže budem písat iba úprimne veci,
a v jednoduchosti je napokom aj, krása, čize:

čo chceme?
Nechceš pracovať pre svojho šéfa, a chceš mat podiel v STARTUPE ?

Hladáme: Back end programátora pre mobilnú aplikáciu

Sme vysokoškolskí studenti a hľadáme kolegu, ktorý má skúsenosti s BACK END programovaním pre mobilnú aplikáciu.
Pomôže nám založiť, a rozvíjať a spravovat náš server pre novú mobilnú aplikáciu.
Back end - budes mať na starosti a dáme ti úplne volnú ruku.

čo ponúkame:
Naše ciele:

1, 1.9.2016 vydáme aplikáciu pre IOS aj Android
2, App ktorá bude mat do 31.12.2016 - 1 000 000 používatelov
3, S appkou chceme pomocť ludom na celom svete
4, V roku 2021 bude mat STARTUP hodnotu 4,1 milliardy eur a ty budeš, tiež podielníkom
5, Zaparkuješ pred SK PARLAMENTOM v zákaze spolu s nami so svojim TESLA S modellom a vyvesíme nápis: ,, Celosvetový projekt treba urobit, celosvetovo je korupcia neúčinná!,,
6, Naše motto vo všetkom: ,,You can dream it, you can do it ,,- Walt Disney

To chceme, aj to dosiahneme. Dovtedy ideme, kým nebude naša túžba splnená.
A s tvojou pomocou aj tieto ciele dosiahneme!

Plat: dohodou, podiel vo firme
Pracovný úvazok: podiel vo firme,TPP,živnost, - home office možný

Informácie o výberovom konaní

Samostatnost pri vykonaní práce
možný aj home office
Miesto práce: Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Mobilné aplikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stručná charakteristika spoločnosti:
Firma Erik Márton s.r.o. prevádzkuje sieť bio predajní BIOMANIA. Ich víziou je dodávať kvalitné a vyživné produkty pre domáci aj zahraničny trh. Spoločnosť v súčasnosti výroba desiatky vlastných produktov.Staňte sa členom tímu BIOMANA! Viac o nás https://www.najtelo.com/o-nas/

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2568031  Dátum zverejnenia: 27.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000