Reagujte bez životopisu

Key Account Manager / Obchodný zástupca - neobmedzené bonusy a služobné vozidlo aj na súkromné účely

Ergasia recruitment spol. s r. o.

Priemyselná 1/A, 821 08 Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 2 200 EUR/mesiacFixná zložka (min. 1200 euro) + variabilná zložka (provízie z predaja vyplácané v 2 častiach ako mesačné bonusy a štvrťročné bonusy). Výška fixnej zložky závisí od skúseností a seniority kandidáta. Pri splnení základných cieľov predaja je mesačná mzda min. 2200 euro vrátane fixnej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?

Hľadáme Key Account Managera / Obchodného zástupcu na akvizíciu nových zákazníkov v aktívnom B2B businesse. Očakávame schopnosť získavania nových zákazníkov, budovania vzťahov s malými, strednými aj veľkými firmami a hľadania nových príležitostí. Ak si skúsený v B2B prostredí, ovládaš angličtinu a si spoľahlivý s výborným time managementom, radi ťa uvidíme vo svojom tíme.
Nevyhnutné sú predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii aspoň 2-3 roky.
Ponúkame fixný plat, mesačné aj štvrťročné bonusy bez limitov a flexibilný pracovný čas. Vrátane bonusov je možné si zarobiť mesačne 2500-3000 euro, samozrejme horná hranica je neobmedzená. K dispozícii budú taktiež firemný automobil, notebook a mobil - aj na súkromné účely.
Zo začiatku Vás zaškolíme na celý proces.

Náplň práce
- akvizícia nových zákazníkov - ktorí majú záujem zamestnať našich uchádzačov o prácu
- aktívny B2B business
- komunikácia a budovanie vzťahov
- vyhľadávanie nových obchodných príležitosti
- práca a dennodenná komunikácia s našou partnerskou kanceláriou v zahraničí
- tímová kooperácia pre ideálne riešenie pre uchádzačov o zamestnanie aj zamestnávateľov - koordinácia procesu s našou kanceláriou v zahraničí
- vytváranie cenových ponúk
- pravidelný reporting

- fixný plat a nezastropované bonusy
- flexibilný pracovný čas
- služobné auto aj na súkromné účely
- príspevok na pohonné hmoty
- notebook, mobilný telefón a firemný paušál tiež aj na súkromné účely
- príjemná pracovná atmosféra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Sme personálna agentúra, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce v nedostatkových profesiách ako sú vodiči kamiónov, zvárači, CNC nastavovači,...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, key account manager

Počet rokov praxe

3

- praxa z oblasti B2B prostredia
- znalosť a schopnosť akvizičného procesu
- výborne komunikačné schopnosti
- AJ min. B2
- samostatnosť a cielavedomosť
- tímový hráč
- spoľahlivosť a výborný time management
- schopnosť rýchlo sa učiť nové věci

ID: 4773298  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac